MRU Bacagazı Ölçüm Sistemleri

Profil

Emisyon İzleme Sistemleri 1984 Yılından Beri

MRU’nun 30 yılı = Emisyon İzleme Sistemlerinin 30 yılı = Aile Mülkiyetinin 30 yılı = kutlamak için bir sebep?
Anıları anlatmak yerine geleceğe bakmak… Buna değer mi?
Şirketin 30. yıldönümü şerefine ikisi de gerçekleşiyor.
1 Haziran 1984 tarihinde, yalnızca 2 işçi ile kurulan MRU ulusal ve uluslar arası saygın bir kuruluş haline geldi. Neckarsulm-Obereisesheim, Almanya’da bulunan genel merkezde 100 çalışanıyla birlikte MRU taşınabilir ve sabit kullanılan Emisyon İzleme Sistemlerini geliştiriyor, üretiyor ve dünyanın her tarafına satıyor.
MRU’nun 30 yıldaki hızlı gelişimi 30 yıl önce kimse tarafından tahmin edilemezdi. O tarihlerde “Çevre Korunması” bugünkü kadar önemsenmiyordu. Çok az kişi 30 yıl sonra bu kadar önemli olabileceği hakkında fikir sahibiydi. Yanma havasını azalmak ve böylece yanma verimliliğini arttırmak anlamına gelen, tornavidanın sadece birkaç tur daha dönmesi büyük kazanlar kullanan şirketleri Analiz Sistemlerini daha henüz sitede gösterilirken almaya ikna etti.
1 Ekim 1988’de küçük yakma tesislerinde kullanılan baca temizleme makinelerinin kullanımına hak veren Alman 1.BlmSchV (Küçük Yakma Tesisleri Direktifi) yayınlandı. Baca gazı ölçüm sistemlerine olan talep yalnız bir gecede ikiye katlandı. Vakıf fikri temelli endüstri sistemleri önemini kaybetti. Ölçüm ünitelerinde yeni bir çağa girilmesinin zamanı geldi böylece.
Dünya çapında revizyon fikirleri düşünülmeye başlandı. Bu aşamada “TA-Luft” isimli Alman kanunları ve 1.BlmSchV çoğu kez kılavuz olarak temel alındı. Fakat muharrik kuvvetin amacı her zaman çevreyi koruma değil, daha çok enerji tasarrufuydu. Yeni marketler büyüdü. Genellikle ülke çapında, özel ihtiyaçlar için yeni analizörler geliştirildi. Bugün bile MRU’nun başarısının kaynağı sürekli yeniliktir.
MRU Emisyon İzleme Sistemleri dünya çapında 70ten fazla ülkeye ihraç edilmektedir. Küçük bir başlangıç olarak şirketimiz orta ölçekli, uluslar arası ve çok başarılı kuruluş haline gelmiştir.
2012’de 2.500 m² büyüklüğünde ve en modern üretim olanakları ile donatılmış yeni tesisimiz kullanıma açıldı. Açıldığı günden MRU, şirketlerin istihdam felsefesini ihmal etmeden yalnızca daha ileriyi ve yukarıyı hedeflemiştir. Çalışanlarımız değerli ve güvenilir çalışmalarıyla şirketimizin iyi durumuna ve başarısına katkıda bulunmaktadırlar. Onlar yüksek kaliteli ve uzun ömürlü bir Emisyon İzleme Sistemleri markası olan MRU’nun garantörleridir.
Her zaman geleceğe odaklı, başarıya giden yolda dinlenmek yoktur. Yılmadan MRU’yu ileriye taşıyan, kurucu ve müdürümüz, Erwin Hintz yeni ürün ve market arayışına devam etmektedir.