1 Haziran 1984 tarihinde kurulan MRU GmbH, Almanya Neckarsulm’da bulunan genel merkezinde, taşınabilir ve sabit kullanılan Emisyon İzleme Sistemlerinin üretim, ar-ge, şatış ve satış sonrası teknik servis hizmetlerini gerçekleştirmektedir.

 

Küçük bir işletme olarak kurulan şirketimiz, 70 ten fazla ülkeye Emisyon İzleme Sistemleri ihraç eden, uluslararası ve çok başarılı bir kuruluş haline gelmiştir.
2012 yılında 2.500 m² büyüklüğünde ve modern üretim olanakları ile donatılmış yeni tesisimiz hizmete girmiştir.

 

Baca Gazı Analiz Cihazları ve Biyogaz Analizörleri üreticisi olan Alman MRU GmbH firması 30 yılı aşkın tecrübesini Türk firmalarına aracısız sunmak için 01 Ekim 2014 tarihi ile İstanbul merkez olmak üzere SATIŞ ve SERVİS hizmetleri için kendi ofisini açmış bulunmaktadır. MRU BACA GAZI VE EMİSYON ÖLÇÜM CİHAZLARI LTD. ŞTİ. ünvanı ile kurulan firma, %100 Almanya fabrikanın kendi şirketidir.

 

Portatif ve Sabit kullanılan baca gazı analiz cihazları konusunda dünyadaki lider firmaların başını çeken MRU GmbH son yıllardaki Biyogaz / Çöp Gazı / Syngaz gibi özel gazların ölçümünde de, yenilikçi ve modern tasarımlarıyla öne çıkan ürünleri kullanıma sunmuştur.

 

20 yıldan uzun süredir, Türkiye’de distribütör firmalar tarafından satış ve servis hizmeti veren MRU GmbH, 2014 yılında kendi ofisini açarak, kullanıcılara daha hızlı ve daha uygun fiyatlı çözümler sunmaya başlamıştır. Ciddi miktarda sıfır cihaz stoğu, yedek parça, sensör, prob gibi parçaların da stoğunu İstanbul merkez ofisinde sürekli tutan MRU BACA GAZI VE EMİSYON ÖLÇÜM CİHAZLARI LTD. ŞTİ. kullanıcı memnuniyetini arttırarak Pazar payını büyütmeyi hedeflemektedir.